Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu statistikas datus, kas palīdzēs mums sniegt jums labāko pieredzi mūsu mājas lapā. Jūs varat uzzināt vairāk vai arī tos izslēdz, ja vēlaties. Tomēr, turpinot izmantot vietni, nemainot iestatījumus
Mazo Brāļu hospitālis

Pr. - Pk.

9.00 - 19.00

Se. - Sv.

10.00 - 15.00

Tālrunis

+371 67619061

Par klīniku

Mazo brāļu hospitālis

Veterinārā klīnika "Mazo brāļu hospitālis" 25 gadu laikā ir pierādījusi sevi ar augstu kvalitāti, tehnoloģisko attīstību un profesionālo izaugsmi. Tā ir atpazīstama veterinārā klīnika Latvijā un Baltijas reģionā. 

 Paziņojums!!!

No šī gada 19. marta, saistībā ar Latvijas valsts epidemioloģisko statusu COVID-19 vīrusinfekcijas izplatīšanas laikā, veterinārās klīnikas ''Mazo brāļu hospitālis'' darba laiks tiek saīsināts. 

Klīnika apmeklētājiem būs pieejama: darba dienās: 09.00-19.00 brīvdienās: 10:00-15.00

 

Veterinārās klīnikas darbību nodrošina tādi pasaules slaveni zīmoli kā piemēram ArthreX, IDEXX, MATRX VMS, Sony, Eickemeyer, Aesculap, B Braun, Kruuse, SonoSite, Welch Allyn, Medical electric, Melag, u.c."Mazo brāļu hospitālis" ir pilnībā digitalizēta vizuālās diagnostikas veterinārā klīnika. Vizuālās diagnostikas (dg) attēlus var pārraidīt lokālā datortīkla ietvaros un saglabāt ārējos informācijas nesējos (CD, DVD u.c.) DICOM formātā, kas atpazīstams jebkurā pasaules medicīnas iestādē, kur lieto modernas digitālas iekārtas. Šos vizuālās diagnostikas attēlus kvalitatīvi var arī izdrukāt dazādos lielumos un veidos uz fotopapīra vai filmām, uz vienas lāzerprintera izdrukas savietojot dažādus attēlu diagnostikas izmeklējumus. Veterinārārstu darba vietas ir aprīkotas ar datoriem, kas pieslēgti centralizētai datu arhivācijas sistēmai, t.i. var saņemt datus no citām struktūrvienībām (radioloģiskos, laboratoriskos u.c. izmeklējumu rezultātus)