Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu e-veikala un statistikas datus, kas palīdzēs mums sniegt jums labāko pieredzi mūsu e-veikalā un mājas lapā. Jūs varat uzzināt vairāk mūsu Privātuma politikā. Ja vēlaties, varat veikt izmaiņas un atteikties no analītikas sīkdatņu izmantošanas, taču bez tehniskajām sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt mājaslapas korektu darbību.
Mazo Brāļu hospitālis

Pr. - Pk.

9.00 - 20.00

Se. - Sv.

10.00 - 15.00

Tālrunis

+371 676 19061

Par klīniku

Mazo brāļu hospitālis

Veterinārā klīnika "Mazo brāļu hospitālis" 25 gadu laikā ir pierādījusi sevi ar augstu kvalitāti, lieliskiem darbiniekiem, tehnoloģisko attīstību un profesionālo izaugsmi. Klīnika ir atpazīstama gan Latvijā, gan Baltijas reģionā.

Piedāvājam plaša spektra pakalpojuma klāstu - neatliekamā palīdzība, dzīvnieka klīniskā izmeklēšana, dzīvnieka apskate pirms izbraukšanas uz ārzemēm, konsultācijas, kompleksā vakcinācija un mikročipēšana, nagu apkope, ausu tīrīšana un citas ikdienas procedūras. Tāpat pieejami dažādi diagnostiskie izmeklējumi, piemēram, rentgenogrāfija, sonogrāfija, ehokardiogrāfija, kā arī iespēja veikt asins analīzes un citas svarīgas diagnostikas procedūras uz vietas klīnikā.

Pēc dzīvnieka klīniskās izmeklēšanas veicam dažāda veida un sarežģītības ķirurģijas manipulācijas - kastrāciju, ortopēdisko ķirurģiju, stomatoloģiju, brūču apkopi, displāzijas testu suņiem un citas.

KLĪNIKAS DARBA LAIKS
Darba dienās: 9.00-20.00
Brīvdienās: 10.00-15.00

Klīnikas darba laiks svētkos:
23. jūnijs - slēgts
24. jūnijs - slēgts

Strādājam pēc iepriekšēja pieraksta!

Lai pieteiktos vizītei, aicinām zvanīt +371 676 19061

 

Veterinārās klīnikas darbību nodrošina tādi pasaules slaveni zīmoli, tostarp: ArthreX, IDEXX, MATRX VMS, Sony, Eickemeyer, Aesculap, B Braun, Kruuse, SonoSite, Welch Allyn, Medical electric, Melag u.c. "Mazo brāļu hospitālis" ir pilnībā digitalizēta vizuālās diagnostikas veterinārā klīnika. Vizuālās diagnostikas (dg) attēlus var pārraidīt lokālā datortīkla ietvaros un saglabāt ārējos informācijas nesējos (CD, DVD u.c.) DICOM formātā, kas atpazīstams jebkurā pasaules medicīnas iestādē, kur lieto modernas digitālas iekārtas. Šos vizuālās diagnostikas attēlus kvalitatīvi var izdrukāt dazādos lielumos un veidos uz fotopapīra vai filmām, uz vienas lāzerprintera izdrukas savietojot dažādus attēlu diagnostikas izmeklējumus. Veterinārārstu darba vietas ir aprīkotas ar datoriem, kas pieslēgti centralizētai datu arhivācijas sistēmai, t.i. var saņemt datus no citām struktūrvienībām (radioloģiskos, laboratoriskos u.c. izmeklējumu rezultātus).