Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu e-veikala un statistikas datus, kas palīdzēs mums sniegt jums labāko pieredzi mūsu e-veikalā un mājas lapā. Jūs varat uzzināt vairāk mūsu Privātuma politikā. Ja vēlaties, varat veikt izmaiņas un atteikties no analītikas sīkdatņu izmantošanas, taču bez tehniskajām sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt mājaslapas korektu darbību.
Mazo Brāļu hospitālis

Pr. - Pk.

9.00 - 20.00

Se. - Sv.

10.00 - 15.00

Tālrunis

+371 676 19061

Datortomogrāfija (CT)

Mazo brāļu hospitālis piedāvā veikt izmeklējumus ar jaunākās pāaudzes datortomogrāfu Claris XT. Šī iekārta ir vērsta uz samazinātu rentgenstarojuma devu, vienlaikus saglabājot augstas izšķirtspējas izcilu augstas izšķirtspējas attēlu kvalitāti. Clarity Viewers programmatūras komplekts piedāvā dažādas pēcapstrādes un diagnostikas darbības labākai pacientu aprūpei.

Datortomogrāfija (CT) ir moderna diagnostiskās veterinārmedicīnas izmeklēšanas metode, kas ļauj apskatīt, un analizēt dzīvnieka ķermeņa un orgānu šķērsgriezuma attēlus.

Datortomogrāfijas izmeklējumā diagnostiskie attēli tiek iegūti, izmantojot jonizējošo starojumu – rentgenstarus. Datortomogrāfijā, tāpat kā ierastajā rentgenogrāfijā, tiek izmantots rentgena starojums. CT atšķiras ar to, ka izmeklējuma laikā tiek iegūti vairāki ķermeņa daļu attēli šķērsgriezumā.

Iegūto attēlu var apstrādāt vairākās plaknēs, kas ļauj iegūt precīzu informāciju par CT izmeklējamo orgānu sistēmas daļām.

Izmeklējuma laikā tiek iegūti daudz šķērsgriezuma attēli, kas tiek apstrādāti un konstruēti 3 dimensiju vizualizācijas attēli, ko var konstruēt jebkurā plaknē. Izmeklējuma laiks katram dzīvniekam atšķirās, bet vidēji izmeklējuma laiks ir 5- 20 min.

Datortomogrāfijas izmeklējumi dzīvniekiem tiek veikti vispārējā anestēzijā. Izmeklējuma nepieciešamību organismam izvērtē veterinārārsts.