Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu e-veikala un statistikas datus, kas palīdzēs mums sniegt jums labāko pieredzi mūsu e-veikalā un mājas lapā. Jūs varat uzzināt vairāk mūsu Privātuma politikā. Ja vēlaties, varat veikt izmaiņas un atteikties no analītikas sīkdatņu izmantošanas, taču bez tehniskajām sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt mājaslapas korektu darbību.
Mazo Brāļu hospitālis

Pr. - Pk.

9.00 - 20.00

Se. - Sv.

10.00 - 15.00

Tālrunis

+371 676 19061

Kontaktinformācija

Veterinārā klīnika "Mazo brāļu hospitālis"

Rekvizīti:

Vienotais reģistrācijas numurs: 50003315271

Konts: LV74HABA0001408037118

A/S Swedbank, SWIFT kods HABALV22

Kā mūs atrast?

Ar auto

Braucot no Centra puses pa Kr.Valdemāra ielu un tad pa Kalnciema ielu, pārbraucot pāri Slokas ielai, uzreiz aiz autobusa pieturas un pašas klīnikas ēkas griežamies iekšā pagalmā, kur atrodas ērta autostāvvieta veterinārās klīnikas apmeklētājiem.

Braucot no Pārdaugavas puses, jābrauc klīnikai garām un jāgriežas pirms Vanšu tilta no Kr.Valdemāra ielas nost virzienā "Ķīpsala", jāizbrauc Vanšu tiltam pa apakšu, lai apgrieztos braukšanai pretējā virzienā, un jāizbrauc atpakaļ uz Kr.Valdemāra un tad uz Kalnciema ielu, turpinot braukt tāpat kā no Centra puses.

 

Ar sabiedrisko transportu

Pie mums var nokļūt ar:

  • 1., 5. tramvaju (tuvākā pietura "Kalnciema iela");
  • 5., 7., 9. un 25. trolejbusiem (braucot no Centra puses, jākāpj ārā pieturā "Baložu iela", braucot no Pārdaugavas puses, tuvākā pietura ir "Slokas iela");
  • 22., 32., 35., 43. un 53. autobusu (braucot no Centra puses, jākāpj ārā pieturā "Baložu iela", braucot no Pārdaugavas puses, jākāpj ārā pieturā "Melnsila iela").

Sīkāka informācija par sabiedriskā transporta maršrutiem un kustības sarakstiem pieejama Rīgas Satiksmes mājaslapā.