Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu statistikas datus, kas palīdzēs mums sniegt jums labāko pieredzi mūsu mājas lapā. Jūs varat uzzināt vairāk vai arī tos izslēdz, ja vēlaties. Tomēr, turpinot izmantot vietni, nemainot iestatījumus
Mazo Brāļu hospitālis

Pr. - Pk.

9.00 - 20.00

Se. - Sv.

10.00 - 15.00

Tālrunis

+371 676 19061

Dermatoloģija

Ādas problēmas mazajiem dzīvniekiem sastopamas bieži – nieze, pumpas, izsitumi, ķepu laizīšana, pastiprināta apmatojuma izkrišana, galvas purināšana, ausu kasīšana, izdalījumi no auss..... Tas dzīvniekam sagādā pastāvīgu diskomfortu, citreiz arī sāpes. Taču tam ir risinājums:

MBH saviem pacientiem piedāvā akūtu un hronisku ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu.

Izmeklējam dzīvniekus uz parazitārām, sēnīšu un bakteriālām saslimšanām, piedāvājot visus nepieciešamos izmeklējumus – nokasījumus, skočtestus, uztriepes, trihoskopiju (matu mikroskopiju), izmeklēšanu ar Wood lampu, citoloģiju, bakterioloģiju un antibiogrammu.

Veicam alerģiju diagnostiku (tai skaitā ar iespēju nodot asins analizes uz iespējamiem alergēniem un tālāko imunoterapiju, sadarbojoties ar laboratorijām Spectrum  ASV un Laboklin Vācijā).

Veicam arī ādas histoloģiskos izmeklējumus (biopsiju) imūnmediētu, autoimūnu  saslimšanu un jaunveidojumu dignostikai.

Klīnikas aptiekā iespējams iegādāties visu nepieciešamo sava mīluļa ārstēšanai – speciālās barības, ārstnieciskos šampūnus un citus medikamentus.

Lūgums pierakstīties uz vizīti, pirmajai reizei atvēlot līdz pat stundai laika.

Ja iepriekš jau veikta ārstēšana, ļoti vēlams līdzi paņemt izrakstus ar veiktajiem izmeklējumiem un pielietoto ārstēšanu.